Preskočiť na obsah
Olšanka
Otvoriť menu

Poľnohospodárstvo a lesníctvo

Olšanka spol. s r.o.

Pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien

Sídlo
Košické Oľšany
Od roku
1996
IČO
31 727 727

Olšanka

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Košické Oľšany 305, 044 42
Na trhu od
15. mája 1996
IČO
31 727 727
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 01.11)
Pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien

Firma v číslach

30
rokov na trhu
1996
rok vzniku
12
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Olšanka

Olšanka spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Košické Oľšany 305, 044 42. Zapísaná je od 15. mája 1996 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien“ (01.11). Predmet činnosti tvorí 12 položiek, napríklad poľnohospodárska prvovýroba, sprostredkovateľská činnosť a podnikateľské poradenstvo v predmete podnikania.

Základné údaje

Obchodné meno
Olšanka spol. s r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
31 727 727
DIČ
2020042618
Dátum vzniku
15. mája 1996
Sídlo
Košické Oľšany 305, 044 42
Obchodný register
Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 7890/V
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 01.11)
Pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Olšanka zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 12 položiek.

  • Poľnohospodárska prvovýroba

  • Sprostredkovateľská činnosť

  • Podnikateľské poradenstvo v predmete podnikania

  • Výskum trhu

  • Činnosti v oblasti nehnuteľností nákup, predaj a prenájom nehnuteľností

  • Prenájom motorových vozidiel

Zobraziť všetkých 12 položiek predmetu činnosti
  • Poľnohospodárska prvovýroba
  • Sprostredkovateľská činnosť
  • Podnikateľské poradenstvo v predmete podnikania
  • Výskum trhu
  • Činnosti v oblasti nehnuteľností nákup, predaj a prenájom nehnuteľností
  • Prenájom motorových vozidiel
  • Reklamné činnosti
  • Služby pre rastlinnú a živočíšnu výrobu bez veterinárnych služieb
  • Maloobchod s potravinárskym tovarom, základnými poľnohospodárskymi produktami, živými zvieratami, obilím, osivom, krmivom, kvetmi, nápojmi, rastlinami, ovocím, zeleninou, mäsom, mäsovými výrobkami, rybami, mliekarenskými výrobkami, palivami, kovmi, kovovými rudami, drevom, drevenými výrobkami, stavebným materiálom, železiarskym tovarom, inštalačným materiálom, vykurovacími zariadeniami, poľnohospodárskymi strojmi…
  • Veľkoobchod s potravinárskym tovarom, základnými poľnohospodárskymi produktami, živými zvieratami, obilím, osivom, krmivom, kvetmi, nápojmi, rastlinami, ovocím, zeleninou, mäsom, mäsovými výrobkami, rybami, mliekarenskými výrobkami, palivami, kovmi, kovovými rudami, drevom, drevenými výrobkami, stavebným materiálom, železiarskym tovarom, inštalačným materiálom, vykurovacími zariadeniami, poľnohospodárskymi strojmi…
  • Zásielkový predaj
  • Výroba krmných zmesí

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Olšanka spol. s r.o.?

Sídlo je na adrese Košické Oľšany 305, 044 42.

Čím sa Olšanka spol. s r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien“ (01.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poľnohospodárska prvovýroba; sprostredkovateľská činnosť; podnikateľské poradenstvo v predmete podnikania; výskum trhu.

Aké je IČO – Olšanka spol. s r.o.?

IČO je 31 727 727, DIČ 2020042618.

Kedy vznikla Olšanka spol. s r.o.?

Vznik: 15. mája 1996. Na trhu pôsobí 30 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Košické Oľšany 305, 044 42

Registrový súd: Mestský súd Košice

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Olšanka spol. s r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese olsanka.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.